fbpx

Pomoc w finansowaniu i uzyskaniu rabatu

Niezależnie czy interesuje Cię zakup samochodu za gotówkę, w kredycie, najmie czy leasingu. Sprawdzimy Twoje potrzeby i dobierzemy najlepszą formę finansowania.

Mam kontakt z wieloma dealerami z całej polski. Nie musisz wysyłać dziesiątek maili z prośbą o ofertę na dany model samochodu. Sprawdzę kto jest w stanie zaoferować najwięcej i przygotuję dla Ciebie tylko najlepsze oferty od zaufanych Dealerów.

Mam dostęp do ponad 11 instytucji finansowych, więc nie musisz tracić swojego czasu aby znaleźć najlepsze finansowanie dla Twoich potrzeb.

Cena usługi pomocy w finansowaniu lub uzyskaniu rabatu to: 599 zł netto (736,77 zł brutto).
Na wszystkie usługi wystawiana jest faktura VAT.

Zakup auta to poważna inwestycja, w wielu przypadkach znacznie obciążająca domowy budżet. Jeśli rozważasz kupno pojazdu, ale potrzebujesz wsparcia, oferuję profesjonalną pomoc w finansowaniu i uzyskaniu rabatu na samochód. Wspólnie omówimy Twoje potrzeby i wybierzemy najlepsze rozwiązanie, którym może okazać się gotówka, kredyt, najem czy leasing. Dzięki szybkiej interwencji możesz już wkrótce pokonywać kilometry w swoim wymarzonym aucie. Jak to możliwe?

Współpraca z dealerami

Utrzymuję regularny kontakt z wieloma dealerami na terenie całej Polski i mogę przedstawić Ci spersonalizowane oferty na model samochodu, który Cię interesuje. Zajmę się wyszukaniem najkorzystniejszej opcji, podejmę negocjacje, przygotuję dla Ciebie konkretne i atrakcyjne propozycje. Znam branżę motoryzacyjną od podszewki, dlatego wiem, do kogo się zwrócić, aby uzyskać największy rabat. Moja pomoc nie opiera się na obietnicach, ale na realnie podejmowanych działaniach.

Finansowanie na miarę Twoich potrzeb

Współpraca z zaufanymi przedstawicielami salonów samochodowych to istotna część mojej działalności. Dysponuję również dostępem do kilkunastu instytucji finansowych, w których możesz uzyskać kredyt lub inną formę wsparcia pieniężnego, umożliwiającą zakup pojazdu. Nie musisz tracić czasu na przeglądanie dziesiątek ofert banków, wskażę Ci najkorzystniejszą w danym przypadku opcję.

Pomagam dobrać finansowanie do indywidualnych potrzeb i możliwości. Nie musisz więc odkładać planów związanych z zakupem samochodu na nieokreśloną przyszłość. Dogodne instrumenty finansowe pozwolą Ci szybko zrealizować motoryzacyjne zamierzenia. Czy to pojazd do pracy, czy rodzinny lub sportowy, znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Doradzam i pomagam każdej osobie zainteresowanej nabyciem samochodu nowego lub używanego. Decydując się na moje usługi możesz liczyć na korzystny rabat lub uzyskanie kredytu czy leasingu. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Ze mną szybko i sprawnie zrealizujesz swój cel.

Zainteresowała Cię moja oferta?
Odezwij się do mnie!
Chętnie wysłucham tego, jak wyobrażasz sobie Twój wymarzony samochód.