fbpx

Pomoc w zakupie samochodu osobowego

Szukasz nowego samochodu? Znasz swoje potrzeby ale nie chcesz przeglądać setek dostępnych na rynku modeli?

  • Samochody kupujemy sercem albo rozumem. Stawiam się po obu stronach. Jeżeli szukasz samochodu rodzinnego, którym przewieziesz psa i rower – zaproponuję odpowiednie rozwiązania. Jeżeli Twoim wyznacznikiem jest duży bagażnik oraz komfortowe pakowanie Twojej pociechy do fotelika – znam temat!
  • Chcesz kupić samochód do pracy lub swojej floty, który będzie komfortowy, rozsądny pod kątem kosztów utrzymania i łatwy w późniejszej odsprzedaży?
  • Poszukujesz drugiego samochodu tylko na popołudnia i weekendy? Wolisz szybką ośkę czy precyzyjne i niezawodne 4×4? Dowiem się tego od Ciebie!

Cena usługi doradztwa przy zakupie samochodu osobowego to: 499 zł netto (613,77 zł brutto).
Na wszystkie usługi wystawiana jest faktura VAT.

W PAKIECIE TANIEJ

Doradztwo na zakup samochodu osobowego + finansowanie: 699 zł netto (zamiast 998 zł netto)

Pomyśl, ile czasu zajęłoby Ci przeszukanie całego rynku motoryzacyjnego w celu znalezienia optymalnej oferty. Na szczęście nie musisz tego robić, ja zajmuję się tym od lat. Przygotuję dla Ciebie spersonalizowane propozycje dotyczące zakupu auta osobowego oraz korzystnego finansowania. Pozostaję w stałym kontakcie z przedstawicielami salonów samochodowych, z którymi potrafię prowadzić negocjacje.

Profesjonalna pomoc w zakupie auta to rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić, czas, wysiłek, pieniądze oraz uniknąć przyszłych rozczarowań. Przy kupnie samochodu osobowego, który zazwyczaj stanowi inwestycję na dłużej, lepiej zdać się na fachowca, niż później żałować.

Podpowiem, jaki model okaże się adekwatny do konkretnych potrzeb. Skonsultuję dany egzemplarz, przedstawię uczciwie wszystkie plusy i minusy każdego rozwiązania.

Moim największym atutem jest praktyczne doświadczenie, poparte prowadzeniem testów samochodowych. To nie teoria ani opisy, ale wielokilometrowe podróże sprawiają, że posiadam dokładną znajomość rynku pojazdów osobowych, nowych i używanych. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i rozeznaniem.

Profesjonalne doradztwo

Rzetelna pomoc przy zakupie auta osobowego polega nie tylko na prezentacji modeli i przedstawieniu ofert, ale przede wszystkim na dopasowaniu pojazdu do specyficznych potrzeb odbiorcy. Prawdziwy sukces to wybranie takiego rozwiązania, które okaże się maksymalnie komfortowe i funkcjonalne. Wbrew pozorom, to wcale nie jest taka prosta sprawa, bo każdy kierowca jest inny i ma własną wizję wymarzonego samochodu.

Czy to auto sportowe, czy rodzinne, czy wykorzystywane podczas pracy, pomogę nabyć najlepszy pojazd oraz zaproponuję najkorzystniejsze metody finansowania.

Więc jeśli zależy Ci na szybkim i sprawnym zakupie samochodu osobowego, który spełni Twoje motoryzacyjne potrzeby i oczekiwania, skorzystaj z mojego profesjonalnego wsparcia. Czekam na kontakt.

Zainteresowała Cię moja oferta?
Odezwij się do mnie!
Chętnie wysłucham tego, jak wyobrażasz sobie Twój wymarzony samochód.