FAQ

Czyli najczęściej zadawane pytania.

W zależności od wybranego pakietu otrzymujesz kompletną poradę jaki samochód będzie dla Ciebie odpowiedni. Tworzę ankietę, na podstawie której określam kilka modeli, które moim zdaniem spełnią postawione wymagania. Określamy budżet oraz preferencje co do wyposażenia, gabarytów, walorów użytkowych. Na koniec otrzymujesz kilka propozycji samochodów, które z mojego doświadczenia spełnią Twoje oczekiwania.

W zależności od wybranego wspólnie samochodu zbieram najkorzystniejsze dla Ciebie oferty z polskich salonów oraz brokerów. Z racji na długoletnią współpracę z wieloma markami mam możliwość negocjacji indywidualnych warunków dla swoich klientów. Dokładnie tak samo działam z uzyskaniem jak najkorzystniejszego finansowania dla Ciebie lub Twojej firmy. Sprawdzam jakie masz oczekiwania (wkład własny, wysokość raty, wykup oraz inne czynniki). Na tej podstawie przedstawiam oferty kilku podmiotów finansujących. Na koniec wybieramy najlepszy.

Obszarem działania jest głównie województwo dolnośląskie. Na indywidualne potrzeby jestem także mobilny na terenie całego kraju.

Tak, jestem Vatowcem i na swoje usługi mogę wystawić faktury.

Tak, oczywiście.